خرید آنلاین شارژ ایرانسل و همراه اول
ارسال خبر

۷ عضو عسل بدیعی اهدا شد

۷ عضو بدن، عسل بدیعی بازیگر فیلم «بودن یا نبودن» که در آن فیلم نقش گیرنده پیوند قلب را بازی می‌کرد برای نجات جان ۷ بیمار نیازمند از بدنش خارج شد و تا امشب به این بیماران پیوند می‌شود.

علت مرگ ˈعسل بدیعیˈ ، خونریزی مغزی اعلام شد

تهران – رییس واحد پیوند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اعلام کرد طبق بررسی ها و سی تی اسکن های انجام شده ، علت مرگ ˈعسل بدیعیˈ بازیگر صدا و سیما ، خونریزی مغزی بوده و مسمومیت دارویی علت مرگ او نبوده است.

دکتر ˈکتایون نجفی زادهˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: قرار است فردا چهارشنبه -چهاردهم فروردین- اعضای بدن این بازیگر شامل کبد، کلیه ها، ریه و قلب به بیماران دیگری اهدا شود البته سرعمل جراحی مشخص خواهد شد که کدام اعضا می توانند پیوند شوند.

وی خاطرنشان کرد: طبق بررسی های انجام شده اعضای این بازیگر برای پیوند سالم بوده و قابلیت پیوند را دارند.

رییس واحد پیوند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یادآور شد: خانواده این بازیگر رضایت خود را برای عمل پیوند اعضا اعلام کرده اند.

ˈعسل بدیعیˈ بازیگر سینما و تلویزیون دیروز -دوازدهم فروردین- در بیمارستان لقمان تهران درگذشت. این بازیگر جوان در زمان حیاتش اعضای بدنش را اهدا کرده بود.

عسل بدیعی متولد سال 1356 در تهران بود و از سال 75 با بازی در فیلم ˈبودن یا نبودنˈ ساخته ˈکیانوش عیاریˈ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.

همچنین بیشتر ببینید: تصاویر بازیگران سینما در عزای عسل بدیعی ( تشییع جنازه عسل بدیعی)

 

با این جستجوها به این صفحه آمده اند:

  • عسل بدیع
  • درموردعسل بدیعی

اگر این خبر ناقص است و یا حاوی متن نمی باشد لطفا در قسمت نظرات اعلام کنید.

بدون دیدگاه

یک نظر بدهید

دیدگاه های شعارگونه مانند: "زنده باد..."، "فقط..."، "مرگ بر..." تایید نمی شود. دیدگاه هایی که حاوی مطالبی خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و همچنین تهمت و توهین نسبت به اشخاص حقیقی و یا حقوقی می باشد نیز تایید نشده و حذف می گردند.


*